Piękny śnieżnobiały uśmiech jest najlepszą ozdobą każdego z nas. Picie kawy, herbaty, czerwonego wina powoduje przebarwienia i żółknięcie zębów. Dzięki lampie Beyond Polus jest to proces odwracalny.

 

Beyond Polus jest obecnie najnowocześniejszym urządzeniem do wybielania dostępnym na światowym rynku. Posiada najsilniejsze światło halogenowe, klinicznie udowodnione rezultaty wybielania, gwarantujące najlepszy efekt w porównaniu z systemami plazmowymi i diodowymi. Ta technika wybiela zęby w sposób szczególnie szybki przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa nie uszkadzając dziąseł. Lampa posiada różne opcje wybielania obydwu łuków zębowych z możliwością wyboru siły wybielania: łagodna, normalna lub intensywna dla perfekcyjnego efektu wybielania dostosowanego do indywidualnych potrzeb pacjenta. Zabieg trwa około 1 godziny. W tym czasie substancje aktywne stosowane do wybielania reagują z przebarwionym szkliwem przywracając mu naturalną biel. Pomimo silnych naświetleń, pacjent nie odczuwa zwiększonego ciepła zachowując tym samym komfort podczas zabiegu. Jeśli zależy Ci na szybkim rezultacie ta metoda jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

 

Oprócz wybielania gabinetowego mamy również w ofercie wybielanie nakładkowe i wybielanie metoda mieszaną (lampa + nakładki).