Serdecznie zapraszamy do zakupu preparatów do higieny jamy ustnej na bazie składników naturalnych. Nasz klinika dysponuje pełną gamą produktów, które dobierane są indywidualnie do potrzeb pacjenta. Szczególnie polecamy pasty Splat, które zawierają unikalne i innowacyjne składniki: 100% naturalny bioaktywny wapń Calcis, nanohydroksyapatyt – główny składnik szkliwa zębów, kompleks enzymów mlecznych, biokoncentrat lawendy, wyciąg z perły i węgla brzozowego. Wysoka aktywność każdego z tych składników zapewnia maksymalne działanie profilaktyczne w domowych warunkach. Naturalne składniki aktywne, olejki eteryczne i wyciągi z roślin leczniczych wchodzą w skład wszystkich past do zębów, pianek i płynów do płukania jamy ustnej. Żaden produkt tej marki nie zawiera syntetycznych antyseptyków – chlorheksydyny i triklosanu, a zawartość składników pieniących jest minimalna. Wszystkie dziecięce produkty marki Splat nie zawierają laurylosiarczanu sodu i sacharyny.

Działania w naszej klinice charakteryzuje kompleksowość usług, dlatego też po każdym zabiegu bez względu na to czy jest to wypełnienie ubytku czy higienizacja dobieramy każdemu pacjentowi preparaty, które pomogą zadbać o jego zdrowy uśmiech. Oprócz past do zębów polecamy również podstawowe akcesoria do higieny jamy ustnej takie jak szczoteczka do zębów czy nić dentystyczna. W swojej ofercie posiadamy również produkty do higieny jamy ustnej z problemami takimi jaka zapalenie dziąseł czy paradontoza. Pacjenci z uzupełnieniami protetycznymi również znajdą u nas coś dla siebie. Polecamy szczotki do przestrzeni międzyzębowych, szczotki do czyszczenia aparatów ortodontycznych, skrobaczki do języka, szczotki i tabletki do czyszczenia protez oraz pojemniki do ich przechowywania.

Posiadamy również szeroką gamę technicznie zaawansowanych szczotek elektrycznych lub sonicznych firmy Oral-B i Philips, które zamawiane są indywidualnie w zależności od potrzeb pacjenta.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i odwiedzenia naszej kliniki.