W wyniku procesu starzenia się zanika tkanka podskórna i wiotczeje skóra. Zanika naturalna podściółka tłuszczowa, przez co zapadają się pewne rejony twarzy, w tym okolice oczodołu i przyśrodkowa część policzków. Poza tym głębiej pod skórą zachodzą również procesy wiotczenia mięśni i powięzi tworzących rusztowanie okolic oczodołu i policzka. W takiej sytuacji polecamy zabieg kwasem hialuronowym. Kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem naszej skóry. Wytwarzany prze fibroblasty znajduje się w skórze w przestrzeni międzykomórkowej, gdzie stanowi idealne środowisko do życia wszystkich komórek skóry. Jego rola polega również na stymulacji produkcji włókien kolagenowych oraz na ochronie wszystkich elementów skóry przed niszczącym działaniem wolnych rodników. Kwas hialuronowy potrafi wiązać bardzo duże ilości wody, stanowiąc idealny środek nawilżający. W zależności od problemu taki preparat przywróci utraconą objętość policzków i podbródka, dając efekt liftingu, wypełni drobne zmarszczki wokół oczu i wymodeluje usta. Efekt poprawy wyglądu będzie widoczny bezpośrednio po zabiegu i utrzyma się się do około 12 miesięcy.

Wskazania do zabiegu: zmarszczki, bruzdy, opadnięte kąciki ust, asymetria ust

RESTYLANE

To pełna linia produktów, która umożliwia kompleksowe podejście do zabiegów korekcji twarzy. Służy do korekcji bruzd, zmarszczek i fałdów oraz poprawy konturów i objętości twarzy oraz ust.

Restylane to czysto-krystaliczny żel kwasu hialuronowego, który naturalnie występuje w organizmie i który nie zawiera elemantów pochodzenia zwierzęcego. RESTYLANE to pierwszy preparat kwasu hialuronowego zatwierdzony w USA przez niezwykle rygorystyczną Amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków – FDA (Food and Drug Administration) w medycynie estetycznej. Korzyści wynikające z zastosowania preparatu Restylane to:

– natychmiastowy efekt i udowodnione, długotrwałe rezultaty,

– rezultaty zauważalne bezpośrednio po zabiegu i krótki okres rekonwalescencji,

– NASHA wysokiej jakości, opatentowany żel charakterystyczny dla RESTYLANE,

– biodegradacja.

Efekt zabiegu utrzymuje się zwykle przez okres 6-12 miesięcy, po tym czasie RESTYLANE ulega naturalnemu wchłonięciu.

PRINCESS VOLUME

To preparat, który powstał przy zastosowaniu rewolucyjnej technologii S.M.A.R.T (Supreme Monophasic and Reticulated Technology), do której używany jest wyłącznie czysty i naturalny kwas hialuronowy pochodzący z biofermentacji. W procesie S.M.A.R.T tworzona jest gęsta macierz oraz idealnie czysty żel, który składa się z bardzo długich, mocnych i stabilnych łańcuchów kwasu hialuronowego. Ostatnim etapem procesu jest usunięcie z żelu cząsteczek tlenu, co gwarantuje stabilność żelu po napełnieniu nim strzykawki i maksymalne bezpieczeństwo użycia. Princess Volume to jednofazowy, złożony i wiskoelastyczny wypełniacz, który wyróżnia się idealną gładkością i bardzo dużą elastycznością. Princess Volume to gwarancja naturalnego i długotrwałego efektu, który utrzymuje się od 6 do 12 miesięcy. Charakteryzuje się wysoką elastycznością i zdolnością do zwiększania objętości skóry, co umożliwia skuteczne modelowanie twarzy, dające widoczny, długotrwały i naturalny efekt. Princess Volume jest skuteczną metodą na wypełnienie policzków, lifting wolumetryczny, korekcję zapadniętych skroni, korekcję nosa lub wygładzenie głębokich zmarszczek oraz fałd na twarzy. Nadaje się także idealnie do powiększania ust oraz korygowania kontury twarzy. Po zastosowaniu wypełniacza Pricess Volume skóra odzyskuje witalność, staje się jędrna i pełna wigoru.

TEOSYAL KISS

To usieciowiony kwas hialuronowy zaprojektowany z myślą o ustach. Znajduje zastosowanie przy: zmianie kształtu, zwiększeniu objętości, korekcji zmarszczek wokół ust, wzmocnieniu kącików, nawilżeniu. Usta, ze względu na ich gęstą sieć naczyń krwionośnych wymagają specjalnie opracowanego produktu. Laboratorium TEOXANE zaprojektowało bezpieczny produkt, który umożliwia niezwykle precyzyjną korektę ust. Preparat utrzymuje się 9-12 miesięcy a efektem są naturalnie wypełnione usta.