MEZOTERAPIA

Zmarszczki, utrata jędrności, skóra sucha, słabo odżywiona, matowa, szara a może rozstępy, cellulit i wypadanie włosów? Drodzy Pacjenci poradzimy sobie z tym dzięki zabiegowi mezoterapii igłowej.

Mezoterapia igłowa jest zabiegiem polegającym na ostrzykiwaniu poszczególnych obszarów ciała odpowiednio dobranymi preparatami. Dzięki tej technice można wprowadzić substancje aktywne w głąb skóry, omijając barierę naskórkową, przez którą nie przenika większość kosmetyków. Już sam proces nakłuwania wpływa korzystnie na przebudowę skóry, a odpowiednie koktajle substancji aktywnych pozwalają uzyskać rewelacyjne efekty w krótkim czasie. Zabieg mezoterapii jest prawie bezbolesny, przed zabiegiem nanosi się maść znieczulającą Emla. Odpowiednio dobrany koktajl substancji leczniczych wstrzykiwany jest do skóry na głębokość około 3-4 mm, za pomocą mikro nakłuć w odstępach 5-10 mm.

Już po pierwszym zabiegu widać poprawę wyglądu skóry.  Jednak najlepsze efekty przynosi wykonanie serii kilku zabiegów.
W celu osiągnięcia optymalnych rezultatów powinno się wykonać 4-6 zabiegów, co 7-14 dni w zależności od problemu (intensywna 2-miesięczna faza początkowa).  Następnie w fazie pielęgnacyjnej zaleca się wykonanie 1 zabiegu na miesiąc przez okres 3-6 miesięcy.  Dla podtrzymania efektów warto również wykonywać zabiegi przypominające co kwartał.

Każdy problem wymaga dobrania innego rodzaju koktajlu, dlatego w naszej klinice dysponujemy szeroką gamą preparatów do mezoterapii:

AQUASHINE REWITALIZACJA

Zabieg przeznaczony dla osób, które oczekują czegoś więcej niż tradycyjna mezoterapia, a nie potrzebują wypełniacza, produkt na bazie nieusieciowanego kwasu hialuronowego i peptydów biomimetycznych. To wyjątkowy produkt do głębokiej mezoterapii stosowany do likwidacji zmarszczek i w terapii rewitalizacji zmęczonej i wysuszonej skóry twarzy, szyi i rąk. Poprawia elastyczność i nawilża już po pierwszym zabiegu. Preparat zawiera kompleks peptydowy, kw. hialuronowy, witaminy, aminokwasy i kwasy nukleinowe.

AQUASHINE BR REWITALIZACJA I ROZJAŚNIANIE

To wyjątkowy produkt rekomendowany w terapiach rewitalizacji skóry oraz terapiach walki z przebarwieniami. Wyrównuje koloryt, nawilża i rozjaśnia przebarwienia już po pierwszym zabiegu.

Preparat Aquashine wskazany jest w:

  • redukcji zmarszczek i poprawie elastyczności skóry,

  • rewitalizacji zmęczonej i przesuszonej skóry,

  • redukcji przebarwień, plam starczych i piegów,

    Dla uzyskania optymalnego efektu zaleca się 3 sesje co 4 tygodnie, a dla podtrzymania efektu zaleca się dodatkowo 2 do 3 sesji w roku.

DERMAHEAL SB

To koktajl do mezoterapii o działaniu rozjaśniającym i wygładzającym skórę. Poprawia jej kondycję i hamuje proces syntezy melaniny, która jest odpowiedzialna za powstawanie przebarwień. Zabieg polega na wykonaniu serii mikronakłuć w okolicy zmian pigmentacyjnych, aby w ten sposób dotrzeć do źródła problemu. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Dla optymalnego efektu należy wykonać 3-4 zabiegów w odstępie 7- 14 dni. Wskazania do zabiegu to: nadmierna pigmentacja, miejscowe plamy starcze, plamy posłoneczne i pozapalne, melazma, piegi.

DERMAHEAL DARK CIRCLE SOLUTION

Innowacyjny koktajl do mezoterapii z peptydami biomimetycznymi redukujący cienie wokół oczu. Rozjaśnia i rozświetla skórę, zapobiega powstawaniu przebarwień, łagodzi i zmniejsza zaczerwienienia, stymuluję syntezę kolagenu, działa przeciwstarzeniowo, hamuje szkodliwe działanie wolnych rodników oraz nawilża i wygładza skórę. Zabieg przeznaczony jest dla skóry wiotkiej, na dolinę łez i cienie pod oczami. Mezoterapię wykonujemy co 10-14 dni.

DERMAHEAL EYEBAG SOLUTION

Unikalne połączenie peptydów biomimetycznych redukujących worki pod oczami i opuchnięcia. Koktajl poprawia mikrokrążenie, zapobiega zastojom limfatycznym, zapobiega odkładaniu się tłuszczu oraz uelastycznia i napina skórę dając efekt jej odmłodzenia. Zabieg należy wykonywać w odstępie między 7 – 14 dni.

DERMAHEAL HSR

To subtelne odmłodzenie i nawilżenie! Preparat zawiera 58 składników aktywnych w tym specjalnie dobrane peptydy biomimetyczne. Dermaheal HSR to działanie przeciwzmarszczkowe, zapobieganie starzeniu się skóry, odmłodzenie i intensywne nawilżenie. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu, ale to lekarz indywidualnie dobiera długość kuracji.

DERMAHEAL SR

To regeneracja i rewitalizacja. 57 aktywnych składników w tym peptydy biomimetyczne, które stymulują naturalne mechanizmy naprawcze skóry i odżywiają ją. Efekty zabiegu to jędrna i nawilżona skóra, świeży i młody wygląd skóry, wygładzona i odżywiona skóra oraz redukcja blizn i rozstępów. Najlepsze efekty uzyskamy w serii 4 zabiegów wykonywanych co 2 tygodnie.

DR. CYJ HAIR FILLER

Rewelacyjna terapia peptydowa włosów, która powstrzymuje ich wypadanie, przyspiesza ich odrost pogrubia je i zagęszcza. Terapia skuteczna w walce z alopecją – rewitalizuje mieszki włosowe, pielęgnuję skórę głowy i wzmacnia włosy przed i po przeszczepie. Już pierwszy zabieg powstrzymuje wypadanie włosów, po kolejnych włosy stają się mocniejsze, grubsze i zdrowsze. Dla uzyskania optymalnego efektu zaleca się 4 sesje co 2 tygodnie. Dla podtrzymania efektu zaleca się zabieg przypominający po 6 miesiącach.