Zabieg, który sprawi, że skóra odzyska właściwy poziom nawilżenia, młodzieńczy wygląd i jędrność. Polega na śródskórnym wstrzyknięciu preparatu stabilizowanego kwasu hialuronowego. Preparat uwadnia tkanki miękkie czyli chłonie wodę, gdy skóra jest odpowiednio nawodniona i oddaje wilgoć gdy skóra tego potrzebuje. Dodatkowo stymuluję produkcję nowego kolagenu. Hydrobalance jest skuteczny i daje długotrwałe efekty, a nawilżenie jest widoczne bezpośrednio po zabiegu. Wzrost napięcia skóry pojawia się po kilku miesiącach. Rezultaty utrzymują się do 12 miesięcy.

Zabieg jest mało bolesny, ponieważ preparat jest podawany za pomocą soft liftingu czyli metody z wykorzystaniem nieinwazyjnych mikrokaniul. Ból ograniczony jest do minimum. Zabieg można wykonać jednorazowo, ale optymalne efekty otrzymamy po wykonaniu serii co najmniej 3 zabiegów w odstępach 3-4 tygodniowych. Kolejną serię zabiegów można powtórzyć po okresie od 4-6 miesięcy.

Wskazania do zabiegu: odwodnienie skóry, utrata jędrności, elastyczności oraz wiotkość skóry, poszarzały, ziemisty koloryt skóry, rewitalizacja skóry ust